MOJA FOTOGRAFIA

Aneta Kicman, Warszawa

Fotografia ślubna i narzeczeńska, portretowa, buduarowa, rodzinna i dziecięca. Sesje fotograficzne.

OFICJALNA STRONA WWW: Aneta Kicman Photography | O mnie

Kontakt w sprawie sesji: info@anetakicman.pl

Serwis Bridelle o mnie: 1. Fotografia ślubna; 2. HOT SEXY BEST - sesja poślubna; 3. HOT SEXY BEST - sesja narzeczeńska.

Jeszcze więcej zdjęć z sesji i ślubów obejrzysz w moim profilu Facebook - Aneta Kicman Photography. Zapraszam do "polubienia"! :-)

Wybierz kategorię, aby zobaczyć wpisy:
Reklama i publikacje | Fotografia ślubna | Fotografia narzeczeńska | Fotografia brzuszków | Sesje niemowlęce | Fotografia rodzinna i dziecięca | Fotografia buduarowa | Fotografia portretowa | Fotografia mody | Fotografia przyrody | Fotografia architektury |
__________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

Strona główna

Witam na mojej stronie internetowej, poświęconej fotografii. Nazywam się Aneta Kicman.
Moją pasją jest fotografia ludzi. Wykonuję sesje rodzinne, dziecięce, niemowlęce, portretowe, buduarowe, narzeczeńskie i ślubne. Fotografuję także śluby w stylu reporterskim.


Wszystkie zdjęcia wykonywane są profesjonalnym sprzętem firmy Nikon (body, jasne obiektywy, lampy reporterskie) przy wykorzystaniu światła dziennego, lamp reporterskich lub studyjnych.

Zastosowanie stałoogniskowych, jasnych obiektywów o odpowiedniej długości ogniskowej umożliwia mi takie operowanie głębią ostrości, by jak najlepiej zaakcentować to, co na zdjęciu jest najistotniejsze.

Wszystkie zdjęcia wykonywane są w bezstratnym formacie RAW, który gwarantuje wysoką jakość fotografii. Następnie każda fotografia osobno poddawana jest starannej obróbce cyfrowej, dla uzyskania najbardziej optymalnego efektu (korekta kolorystyczna RGB, korekta jasności i kontrastu, korekta barwy, nasycenia, filtr ostrości itp.) oraz konwersji do standardowego formatu JPEG. Dopiero tak przygotowane zdjęcia trafiają do Państwa.

Na zdjęciach najbardziej cenię naturalność i uśmiech. Podczas sesji staram się stworzyć taką atmosferę, która sprzyjać będzie swobodnym i szczerym uśmiechom, spojrzeniom, wspaniałej zabawie i nieskrępowaniu.

Posiadam zaświadczenie o ukończonym kursie liturgicznym, uprawniające do fotografowania w czasie uroczystości w świątyniach Rzymsko-Katolickich (śluby, chrzty, komunie, i in.).Nie akceptuję nałogowego "pstrykania" zdjęć i oddawania materiału tysiąca fotografii "obrobionych wstępnie" lub "w połowie", nie wykonuję więc pakietów typu: "100 dobrych fotografii + reszta taka jaka mi wyszła". Jeśli liczysz na tego rodzaju usługę, nie jestem fotografem, którego szukasz.
Wszystkie zdjęcia, które oddaję są starannie wykonane i dopracowane w każdym detalu, ale należy liczyć się z tym, że w ciągu trzygodzinnej uroczystości nie można wykonać tysiąca bardzo dobrych fotografii. Często "mniej" znaczy lepiej".

 

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej: http://www.anetakicman.strefa.pl

Strona główna

 
 

UWAGA! Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Księga gości
Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zostawić tu dwa słowa :-)

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować - napisz:
info@anetakicman.pl

Linki

NOWY BLOG
OFICJALNA WWW
FACEBOOK Fanpage
Bridelle o mnie (I)
Bridelle o mnie (II)
Bridelle o mnie (III)

Wizaż

Ania M.
Karolina Wojtas
Sylwia Sokołowska
Anna Kidawka

Stylizacja

Agata Wypych
Sylwia Sokołowska

Archiwum

2018
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Wyślij wiadomość

Załóż bloga

powered by Ownlog.com & Fotolog.pl