MOJA FOTOGRAFIA

Aneta Kicman, Warszawa

Fotografia ślubna i narzeczeńska, portretowa, buduarowa, rodzinna i dziecięca. Sesje fotograficzne.

OFICJALNA STRONA WWW: Aneta Kicman Photography | O mnie

Kontakt w sprawie sesji: info@anetakicman.pl

Serwis Bridelle o mnie: 1. Fotografia ślubna; 2. HOT SEXY BEST - sesja poślubna; 3. HOT SEXY BEST - sesja narzeczeńska.

Jeszcze więcej zdjęć z sesji i ślubów obejrzysz w moim profilu Facebook - Aneta Kicman Photography. Zapraszam do "polubienia"! :-)

Wybierz kategorię, aby zobaczyć wpisy:
Reklama i publikacje | Fotografia ślubna | Fotografia narzeczeńska | Fotografia brzuszków | Sesje niemowlęce | Fotografia rodzinna i dziecięca | Fotografia buduarowa | Fotografia portretowa | Fotografia mody | Fotografia przyrody | Fotografia architektury |
__________________________________________________________________________________________________________

NOWY BLOG!

Link 10.10.2011 Chcę coś powiedzieć! (0)

Kochani,Od dzisiaj wszystkie nowe wpisy pojawiać się będą pod adresem: http://anetakicman.pl/blog.(Blog http://moja-fotografia.fotolog.pl nie będzie już aktualizowany)

Mam nadzieję, że nowy design i nowe rozwiązania spodobają się Wam, a przeglądanie bloga okaże się sprawniejsze. Na nowym blogu wpisy możecie przeglądać nie tylko według kategorii i archiwum, ale także tagów, okienko wyszukiwania na dole strony umożliwia znalezieniu igły w stogu siana, jeśli standardowe sposoby zawiodą ;-)

Dla Waszej wygody stworzony został formularz kontaktowy, dzięki któremu łatwo i szybko będziecie mogli wysłać pytanie o moją dostępność w danym terminie i prośbę o ofertę.

Przy okazji nadmienię, że zmienił się także adres e-mail, nowy to: info@anetakicman.pl.NOWY ADRES BLOGA: http://anetakicman.pl/blog

NOWY ADRES E-MAIL: info@anetakicman.plZapraszam pod nowy adres! :-)
Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 10.10.2011 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Publikacja w Bridelle | Sesje we dwoje TANIEJ!

Link 22.08.2011 Chcę coś powiedzieć! (0)Moi drodzy,

Po raz kolejny mogę pochwalić się publikacją mojej sesji w serwisie Bridelle!
Pod tym linkiem można obejrzeć ponad trzydzieści zdjęć z praskiej sesji zdjęciowej Magdy i Tomka:
Bridelle HOT SEXY BEST Aneta Kicman - sesja narzeczeńska na Pradze.

Magdzie i Tomkowi bardzo dziękuję za zgodę na publikację zdjęć i oczywiście gratuluję powiedzenia sobie "TAK"! Na moim blogu zagoszczą niedługo ponownie i to nie tylko w związku z publikacją pełnego materiału z sesji narzeczeńskiej - będziemy realizować dla nich także sesję poślubną :-)

Tymczasem, dla wszystkich par, przygotowaliśmy 10% zniżki na plenerowe sesje we dwoje realizowane w Warszawie. Promocja trwa do końca września 2011, a decyduje data podpisania umowy, a nie wykonania sesji.
Dlatego na zdjęcia zapraszam wszystkich zakochanych, także tych, którzy sesję chciałyby zrealizować na jesieni lub wiosną!

W sprawie sesji można kontaktować się na adres: anetakicman@o2.pl z dopiskiem "Sesja we dwoje 10% taniej".Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 22.08.2011 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Ślubclick prezentuje moje zdjęcia

Link 13.05.2011 Chcę coś powiedzieć! (1)

Miło mi poinformować, że cztery moje zdjęcia zostały zaprezentowane przez serwis slubclick.com w artykule "Obrączki ślubne - jak najlepiej uwiecznić je na zdjęciach" :-)

"Z dnia ślubu (i pleneru) będziesz miała mnóstwo zdjęć: z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii, wesela... W całym tym młynie postaraj się nie zapomnieć o sfotografowaniu Waszych obrączek. Wkrótce spoczną na stałe na Waszych palcach i być może do pewnego stopnia Wam spowszednieją. Kiedy zobaczycie je razem na pięknym zdjęciu, na pewno przypomnicie sobie szybko, czego są symbolem. (...)"

Link: www.slubclick.com

I oczywiście zapraszam do fotografowania swoich obrączek ślubnych! ;-)Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 13.05.2011 Chcę coś powiedzieć! (1)
______________________________________________

Fotografia kobiet - 30% taniej!

Link 04.04.2011 Chcę coś powiedzieć! (1)Wszystkie kobiety, które chciałyby zyskać serię efektownych i bardzo kobiecych zdjęć zapraszam do skorzystania z promocji :) Do końca kwietnia sesje portretowe i buduarowe kobiet 30% taniej! Promocja dotyczy sesji zdjęciowych organizowanych we wnętrzach, na terenie Warszawy.

Kontakt w sprawie sesji zdjęciowych i wolnych terminów:
anetakicman@o2.pl

Zapraszam :-)

Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 04.04.2011 Chcę coś powiedzieć! (1)
______________________________________________

HOT SEXY BEST - najnowsza sesja z Pauliną i Piotrem na Bridelle.pl!

Link 11.02.2011 Chcę coś powiedzieć! (0)Bardzo miło mi poinformować, że najnowsza, zwariowana sesja ślubna z Pauliną i Piotrem w roli głównej, została opublikowana przez serwis Bridelle, w cyklu HOT SEXY BEST :-)

Na miły weekendu początek - kolorowa, mega zabawna i piękna sesja poślubna Pauliny i Piotra w wykonaniu ANETY KICMAN. To kocham, to uwielbiam, tego szukam!!! Nowe spojrzenie na fotografię ślubną. Żadnych ławeczek widoczków i całowania Panny Młodej w kolanko! Idzie nowe! Sesja tej Pary Młodej została zaaranżowana w nowoczesnym, kolorowym wnętrzu z ostrymi, wyrazistymi akcentami - rajstopy, buty i korale Pauliny, boskie skarpetki Piotra, rekwizyty prosto z kasyna i weneckiego balu i niebiańsko seksowne, czarne rękawiczki! Piekielnie podobają mi się te zdjęcia! Brawa dla Anety, Pauliny i Piotra!
serwis Bridelle
Link do publikacji


Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 11.02.2011 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Publikacja w serwisie Bridelle

Link 24.11.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)

Niezwykle miło mi poinformować, że na stronie jednego z najsłynniejszych polskich blogów ślubnych - Bridelle, zagościł wpis poświęcony... moim zdjęciom! :0 Czuję się prawdziwie zaszczycona, a wszystkich zapraszam do odwiedzenia strony :)

Link: Bridelle - Aneta Kicman

"Bardzo lubię oglądać portfolio polskich fotografów. Z radością odkrywam, że kreatywnością i twórczym myśleniem dorównują swoim zagranicznym kolegom. Z przyjemnością zapoznałam się niedawno ze zdjęciami Anety Kicman, które chciałabym i Wam pokazać. Aneta sama w najlepszy sposób opisała swoją pracę. Widać, że to co pisze o swoim fotografowaniu to 100% prawda – jej zdjęcia są przepełnione pasją i sercem. (...) Zapraszam do albumu Anety oraz jej opowieści o fotografii."

Więcej: Bridelle - Aneta KicmanZdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 24.11.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Zdjęcia dzieci na stronie czasopisma "Dobra Mama"

Link 22.10.2010 Chcę coś powiedzieć! (1)

Tak jak pisałam na Facebooku, ostatni tydzień to czas niekończących się niespodzianek :-) Osobiście uwielbiam niespodzianki, więc mam nadzieję, że jeszcze coś mi się trafi ;-)

Jedną z nich był mail od Pani Dominiki - redaktor prowadzącej czasopisma "Dobra Mama" z zaproszeniem do publikacji zdjęć o tematyce rodzinnej i dziecięcej. Dziś rano zdjęcia z sesji rodzinnych Zuzi i Mikołaja ukazały się na stronie czasopisma w dziale "Fotografia dziecięca".

Link do galerii: DOBRA MAMA - FOTOGRAFIE DZIECI - AUTOR: ANETA KICMAN

Bardzo dziękuję za wyróżnienie, a rodzicom Zuzi i rodzicom Mikołaja za zgodę na publikację zdjęć :-)

A wszystkie mamy (i nie tylko) zapraszam oczywiście na stronę internetową DOBRA-MAMA.pl :)To jeszcze nie koniec niespodzianek i, mam nadzieję, będę niedługo mogła powiedzieć Wam o kilku następnych :))

Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 22.10.2010 Chcę coś powiedzieć! (1)
______________________________________________


 
 

UWAGA! Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Księga gości
Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zostawić tu dwa słowa :-)

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować - napisz:
info@anetakicman.pl

Linki

NOWY BLOG
OFICJALNA WWW
FACEBOOK Fanpage
Bridelle o mnie (I)
Bridelle o mnie (II)
Bridelle o mnie (III)

Wizaż

Ania M.
Karolina Wojtas
Sylwia Sokołowska
Anna Kidawka

Stylizacja

Agata Wypych
Sylwia Sokołowska

Archiwum

2018
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Wyślij wiadomość

Załóż bloga

powered by Ownlog.com & Fotolog.pl