MOJA FOTOGRAFIA

Aneta Kicman, Warszawa

Fotografia ślubna i narzeczeńska, portretowa, buduarowa, rodzinna i dziecięca. Sesje fotograficzne.

OFICJALNA STRONA WWW: Aneta Kicman Photography | O mnie

Kontakt w sprawie sesji: info@anetakicman.pl

Serwis Bridelle o mnie: 1. Fotografia ślubna; 2. HOT SEXY BEST - sesja poślubna; 3. HOT SEXY BEST - sesja narzeczeńska.

Jeszcze więcej zdjęć z sesji i ślubów obejrzysz w moim profilu Facebook - Aneta Kicman Photography. Zapraszam do "polubienia"! :-)

Wybierz kategorię, aby zobaczyć wpisy:
Reklama i publikacje | Fotografia ślubna | Fotografia narzeczeńska | Fotografia brzuszków | Sesje niemowlęce | Fotografia rodzinna i dziecięca | Fotografia buduarowa | Fotografia portretowa | Fotografia mody | Fotografia przyrody | Fotografia architektury |
__________________________________________________________________________________________________________

10% zniżki z okazji Dnia Dziecka!

Link 01.06.2011 Chcę coś powiedzieć! (0)

Uwaga, uwaga! :-)
Z okazji Dnia Dziecka cena sesji ciążowych, niemowlęcych, dziecięcych i rodzinnych spada o 10%!!! Promocja trwa do końca czerwca (pod uwagę brany jest termin podpisania umowy, także sesje można zamawiać i na lipiec lub sierpień:)). Sesje organizowane w domu lub w plenerze.

O cennik i dostępne terminy można pytać pod adresem: anetakicman@o2.pl z dopiskiem "Dzień dziecka" w temacie wiadomości :-)
Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 01.06.2011 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Marta i Daniel z rodzicami - sesja rodzinna

Link 11.02.2011 Chcę coś powiedzieć! (0)

Mroźny, grudniowy dzień to nic takiego, jeśli ma się fotografować tak wesołe i pełne energii dzieciaki jak Marta i Daniel :) Sesja została zorganizowana bardzo spontanicznie. Któregoś wieczoru dostałam wiadomość od Aleksandry, a dwa dni później spotkaliśmy się wszyscy na warszawskich Szczęśliwicach, by uwiecznić wspólnie spędzony dzień siedmioletniej Marty, dziewięcioletniego Daniela oraz ich rodziców - Aleksandry i Michaela. Dołączyła do nas też ciocia Mirka, którą znacie już z indygowej sesji portretowej (Mirka - sesja indygowa).

Tak jak pisałam w zapowiedzi, podczas sesji bawiłam się wyśmienicie! :) Marta i Daniel okazali się cudownym rodzeństwem, które bardzo entuzjastycznie podchodziło do moich najdziwniejszych pomysłów na rozmaite miny i wygibasy, oboje pomagali mi przy rozstawieniu sprzętu, a potem bardzo chętnie włączyli się w grę kalambury :-) W pewnym momencie w powietrzu zawisła nawet groźba bitwy o to, kto teraz będzie pokazywał ;) Śmiechu było co nie miara, nie wiem, kto bardziej uśmiał się przy "hydrauliku" - Daniel, który pokazywał, Aleksandra i Michael z Martą, którzy zgadywali, ciocia Mirka, czy ja ;-) Praca fotoreportera tej rodziny nie była jednak łatwa - trzeba było powstrzymywać zginanie się w pół ze śmiechu, żeby być w stanie naciskać spust migawki w najlepszych momentach, śledzić wzrokiem Martę i Daniela, którzy z prędkością światła zmieniali swoje położenie względem aparatu, doglądać czy kalamburowe hasło zostało odpowiednio zrozumiane przez pokazującego i wyłapać te wszystkie pozytywne emocje, którymi dzieliła się ze mną ich rodzina :)
Zabawa w łaskotki też sprawdziła fantastycznie :-) Później dzieciaki pokazały mi swoje ulubione zabawki.

Dla Aleksandry, Michaela, Daniela i Marty przygotowałam około 150 zdjęć, na blogu pokażę Wam jednak tylko część z nich, by oglądanie tak dużego materiału okazało się znośne :) Mam nadzieję, że zdjęcia choć w połowie oddają radość i emocje tego dnia :-)

A to na pewno był wampir :)


Zabawa w szalone łaskotki:


Ulubione zabawki:
Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 11.02.2011 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Marta i Daniel z rodzicami (sesja rodzinna) - zapowiedź

Link 05.12.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)

Na wykończeniu jest już materiał ze ślubu Magdy i Tomka (Ceremonia ślubu i dwa plenery) oraz sesja zdjęciowa z kilkutygodniowym Antosiem, w trakcie obróbki portrety Karoliny - do tego przygotowania do świąt, rozglądanie się za prezentami, dopinanie na ostatni guzik zbliżających się sesji. Przez to prawie zupełnie nie mam czasu na pokazywanie nowych rzeczy na blogu :-) Wszelkie aktualności możecie śledzić oczywiście na moim profilu Facebook.

Dla tych jednak, którzy na facebooka nie zaglądają, zapowiedź najnowszej sesji z Aleksandrą i Michaelem i ich fantastycznymi dzieciakami - dziewięcioletnim Danielem i siedmioletnią Martusią. Muszę przyznać, że podczas sesji bawiłam się wyśmienicie, Marta i Daniel bardzo entuzjastycznie podchodzili do moich najdziwniejszych pomysłów na rozmaite miny i wygibasy, oboje też bardzo chętnie włączyli się w grę kalambury. Nie wiem kto bardziej uśmiał się przy hydrauliku - Daniel, który pokazywał, Ola i Michael z Martą, którzy zgadywali, ciocia Mirka czy właśnie ja :)

Nawiasem mówiąc Mirkę kojarzycie pewnie z indygowej sesji portretowej, która niedawno w całości ukazała się na blogu (o tu).

To chyba moja najobszerniejsza zapowiedź, a to dlatego, bo po prostu nie mogę się zdecydować na zaledwie kilka zdjęć, wszystkie wprawiają mnie w niesamowicie dobry nastrój! :)) Więcej pokażę Wam już wkrótce, mam nadzieję, że udało mi się wprawić wszystkich oglądających w dobry humor :-)) Enjoy!

Zabawa w miny i łaskotki:Ulubione zabawki:

Szaleństwa w pokoju Marty:Wszyscy w komplecie i nawet ciocia Mirka też jest :))Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 05.12.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Zuzia - sesja rodzinna

Link 09.10.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)

Ostatnio narobiło się trochę zaległości, na publikację czeka jeszcze kilka sesji. Już niedługo na blogu sesja portretowa Weroniki i reportaż z wesela Pauliny i Piotra.

Dziś przedstawiam zdjęcia z drugiego pleneru Zuzi i jej rodziców - zapraszam do oglądania! :-)Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 09.10.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Mikołaj - sesja dziecięca

Link 18.09.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)

Kiedy Paulina poprosiła mnie o sesję swojej rodziny, ucieszyłam się niesamowicie :-) Kilka tygodni po naszej rozmowie spotkaliśmy się z Nią, Jej mężem Marcinem i synkiem Mikołajem na zdjęciach w parku. Mikołaja widziałam już wcześniej, ale nie spodziewałam się, że będzie stroił takie minki! :-) Pogoda dopisała (było nawet zbyt upalnie), Miki zaś okazał się przemiłym dzieciaczkiem, zapytał nawet mnie i Kamila (który świecił nam przy sesji i jak zawsze służył dobrymi pomysłami), czy nie chcemy soczku :) Trudno było za nim nadążyć, bo Miki ani minuty nie spędzał w jednym miejscu (nawet 20 sekund;)) ale daliśmy radę :D

Przy okazji wykąpaliśmy w fontannie pluszową Kaczuszkę Mikołaja, a konkretniej, to o jej spontanicznej kąpieli zadecydował Miki, wrzucając pluszaka prosto do wody :) Takiego obrotu sytuacji nikt się nie spodziewał :P No ale jak to wiadomo każda kaczka wodę lubi.

Mam nadzieję, że zdjęcia będą się podobać! :-)
Mikołaj też pomagał przy oświetleniu...Miki częstuje Kamila soczkiem ("chces?") :-))


Tata bohater wyłowił kaczuchę :-)I na koniec dwa rozczulające mnie zdjęcia :))


Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 18.09.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Mikołaj - zapowiedź

Link 22.07.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)

Upał, upał i jeszcze raz upał! Tak można streścić dzisiejsze warunki. Nasz model trzy razy zmieniał koszulkę - to mówi samo za siebie! ;-)

Na sesję rodzinną umówiliśmy się z Pauliną, Marcinem oraz ich synkiem Mikołajem.
Mikołaj okazał się bardzo żywym i do tego rezolutnym dzieckiem (dziękuję za poczęstowanie mnie soczkiem, Mikołaju!), które w dodatku przebywa w ciągłym ruchu! Ciężko było za nim nadążyć, ale udało mi się pomiędzy jednym a drugim joggingiem ustrzelić kilka fajnych min Mikołaja i jego wspólnych zabaw z Rodzicami :-)

W dodatku mieliśmy w głowach najgorszy scenariusz z piorunami i mnóstwem deszczu jako głównymi elementami fabuły, ale na szczęście burza przeszła bokiem.

Dziś tylko kilka zdjęć, jako zapowiedź. Jutro pobudka o 6 rano i sesja narzeczeńska z... niespodzianka ;-)

Enjoy.Ciąg dalszy wkrótce :-)

Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 22.07.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Przygody ośmiomiesięcznej Zuzi

Link 07.07.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)

W piękne lipcowe popołudnie udało nam się spotkać ze śliczną Zuzią i jej rodzicami - Pauliną i Rafałem. Nie obyło się bez pewnych trudności: komary tego wieczoru były chyba wyjątkowo żądne krwi, a Paulina przeziębiona.
Nie mniej jednak udało nam się przywieźć z Powsina spooooooro zdjęć, które będą pewnie miłą pamiątką na długie lata :-)Zuzia to przeurocze dziecko, o wyjątkowo sympatycznym usposobieniu, a jej buzia jest roześmiana od ucha do ucha praktycznie non stop :)) Paulina trochę nas wystraszyła, mówiąc że Mała jest raczej nieufna i boi się obcych, ale wg mnie jest wręcz duszą towarzystwa! ;-) Do tego wielkie, niebieskie oczka niejednego wprawiają w zdumienie i zachwyt ;-)

Z kolei Zuzię, jak się okazało, w zachwyt wprawiają... bańki mydlane, które ujrzała po raz pierwszy w życiu, ale sądząc po jej reakcji, nie ostatni :)) Ale co tu dłużej opowiadać, zapraszam do oglądania :-)
Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 07.07.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Zuzia - zapowiedź

Link 02.07.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)

A było to tak...

Więcej zdjęć już niedługo :-)

Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 02.07.2010 Chcę coś powiedzieć! (0)
______________________________________________

Arti w krainie kangurów!

Link 13.05.2010 Chcę coś powiedzieć! (1)

Niebawem czeka nas piknikowy plener z Pauliną, Rafałem i przeuroczą małą modelką - Zuzią, wypadałoby więc zainaugurować dział fotografii dziecięcej na blogu :-)

Przedstawiam więc 3-letniego Arturka (siostrzeniec Kamila) - urwisa, który nawet przez moment nie wytrzyma w jednym miejscu ;-) Na dobry początek trzy wesołe zdjęcia z wycieczki do ZOO. Były i małpy, i kangury i ogromne słonie. Był nawet "drzyptak" ;-) I dwa balony, które zamiast grzecznie trzymać się łapki Arturka ruszyły w ekspedycję kosmiczną, jeden po drugim...Zdjęć jest o wiele więcej, więc ciąg dalszy na pewno nastąpi :-)

Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Link 13.05.2010 Chcę coś powiedzieć! (1)
______________________________________________


 
 

UWAGA! Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Księga gości
Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zostawić tu dwa słowa :-)

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować - napisz:
info@anetakicman.pl

Linki

NOWY BLOG
OFICJALNA WWW
FACEBOOK Fanpage
Bridelle o mnie (I)
Bridelle o mnie (II)
Bridelle o mnie (III)

Wizaż

Ania M.
Karolina Wojtas
Sylwia Sokołowska
Anna Kidawka

Stylizacja

Agata Wypych
Sylwia Sokołowska

Archiwum

2018
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Wyślij wiadomość

Załóż bloga

powered by Ownlog.com & Fotolog.pl